CAMPUS Yurtdışı Eğitim Temsilcilik Başvuru Formu

(Bireysel Ortaklık)

Bu web sitesi tamamıyla bir CAMPUS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı özel iştirakıdır.

 

Bulunduğunuz ilde bir dil eğitim kurumunda okutmansanız, özel okul veya devlet okulunda öğretmenseniz, daha önceden yurtdışı deneyiminiz olduğu için yurtdışında eğitimle alakalı size talepler geliyorsa, yurtdışı eğitim programlarımızdan birine katılmış ve çevrenizdeki insanları yönlendirerek kazanç elde etmeyi de planlıyorsanız… 

 

CAMPUS olarak temsilci ağımızı genişletmek ve zenginleştirmek istiyoruz. Bu nedenle, bizlerle işbirliğine geçmek isteyen yeni ortaklarımızdan gelecek başvuruları memnuniyetle kabul ediyoruz.

 

CAMPUS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Temsilcisi olarak seçilebilmek için temsilcilik başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvurunuz ve uygunluğu en kısa sürede değerlendirilerek ilgili danışmanlarımız tarafından size geri dönüş yapılacak ve bilgi verilecektir. Başvurunuzun uygun bulunarak birlikte çalışma imkânlarının tespiti halinde değerlendirmeniz için size Temsilcilik anlaşması gönderilecektir.

Başvuru formunu doldurmak için ayırdığınız zamandan ötürü çok teşekkür ederiz. Lütfen tüm bilgilerin gizlilik içinde tutulacağı ve herhangi bir üçüncü şahısa kesinlikle açıklanmayacağından emin olun.


*Kırmızı ile belirtilmiş alanlar doldurulması zorunlu alanlardır.
İrtibat Kişi Adı ve Soyadı:
Mesleği:
Adres:
Şehir:
select
Posta Kodu:
Telefon:
Cep Tel:
Faks:
E-Posta:
Bize Nasıl Ulaştınız? :
select
Bizimle Hangi Programlar İçin Çalışmak İstiyorsunuz?Halihazırda benzer diğer kurumların temsilciliğini yapıyor musunuz?

Lütfen iletmek istediğiniz notunuz varsa yazınız, en kısa zamanda cevap verilecektir…
 Başvuruyu Gönder